برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

شاخه مورد نظر را فیلتر کنید

جستجو براساس شاخه
جستجو براساس قیمت
تومان تومان
جستجو براساس برند
فیلتر

قاب و شاسی گوشی

قاب و شاسی گوشی چیست؟

قاب و شاسی گوشی موبایل اجزای اصلی‌ای از ساختار فیزیکی یک گوشی همراه هستند که برای نگهداری و حمایت از سایر اجزای داخلی و نیز ارتباط و اتصال آنها به یکدیگر استفاده می‌شوند. این دو عنصر عمدتاً از موادی مانند پلاستیک، آلومینیوم، یا آلیاژهای دیگر ساخته می‌شوند. 

1. قاب گوشی (Chassis): قاب  گوشی، ساختار اصلی و بیرونی گوشی موبایل است. این عنصر به عنوان چارچوب اصلی برای تمامی اجزای داخلی موبایل عمل می‌کند. قاب شامل قسمت‌های جلویی و پشتی، لبه‌ها و زوایا و بخش‌های مربوط به اتصال آنتن‌ها و سایر اجزای فیزیکی گوشی است.

2. شاسی  گوشی(Frame): شاسی به طور معمول به بخش داخلی و تقریباً پنهان از گوشی اشاره دارد. این شاسی به عنوان پایه و پایه اصلی برای قرار دادن اجزای الکترونیکی گوشی، مانند صفحه نمایش، باتری، مدارهای الکترونیکی، دوربین‌ها و ... عمل می‌کند. این شاسی معمولاً از مواد سبک و مقاومی مثل آلومینیوم یا آلیاژهای دیگر تولید می‌شود.

به طور کلی قاب و شاسی گوشی شامل قاب دور گوشی و محفظه نگهدارنده سایر قطعات موبایل میشود که در واقع جزء ساختار اصلی گوشی است.

قاب و شاسی اصلی موبایل در برند های مختلف شامل قطعاتی مانند: شیشه لنز دوربین, درب پشت موبایل, انواع فلت های موبایل, خشاب سیمکارت موبایل و... می باشد.

 معمولا این قاب و شاسی ها در جنس های مختلف, آلومینیوم, استیل, تیتانیوم و...  تولید و عرضه میگردد.

قیمت خرید قاب و شاسی گوشی:

شما میتوانید برای خرید قاب و شاسی اورجینال موبایل و تعویض قاب و شاسی گوشی موبایل خود به بخش تعمیرات موبایل سایت مراجعه کنید.

ادامه مطلبShow less
روش های ارتباط با ما