برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

شاخه مورد نظر را فیلتر کنید

جستجو براساس قیمت
تومان تومان
جستجو براساس برند
فیلتر

خمیر فلکس و رزین

روغن فلکس تعمیرات موبایل :

خمیر فلکس یا روغن فلاکس یک مایع احیاکننده قلع است که در اثر تماس با قلع شکل کروی یا محدب شکل به آن می دهد , این مسئله سبب می گردد کار تمیز تر و نیز اتصالات بهتر ایجاد شود .همچنین خمیر فلکس باعث خوب پخش شدن حرارت شده که موجب بالا رفتن تحمل گرما توسط قطعات شده و از سوختن آن ها جلوگیری به عمل می آورد و در کنار این خاصیت می توان از آن به عنوان مایع خنک کننده هم استفاده کرد.

خرید خمیر فلکس تعمیرات موبایل:

انواع مدل  روغن فلکس کاسه ای و روغن فلکس سرنگی همراه با سرنگ فلزی و یا پلاستیکی و شیشه ای با سری سوزنی در حجم های متنوع میتواند به شما در تمیزتر شدن کار و صرفه جویی کمک کنید. خمیر فلکس سرنگی و کاسه ای ریلایف , مکانیک و آموئی در حجم های متنوع .

همینطور فلکس جامد که در بین تعمیرکاران موبایل به فلکس سنگی یا رزین نیز معروف است در وبسایت ما موجود است که در مقاله ی روش های عیب یابی برد موبایل به آن پرداخته ایم.

قیمت خمیر و روغن فلکس :

ما سعی کرده ایم با واردات مستقیم کالا و حذف واسطه ها در کنار کیفیت بالای محصول ارزان ترین قیمت را در سطح کشور رقم بزنیم . همینطور برای تمامی ابزار تعمیرات موبایل 7 روز مهلت تست در نظر گرفته ایم که شما بتوانید با محصول کار کنید آن را تست کنید و اگر کوچکترین نارضایتی داشتید بتوانید مرجوع کنید . بنابراین اکر قصد خرید خمیر فلکس تعمیرات موبایل را دارید 1200mobile می تواند یک انتخاب مطلوب برای شما باشد.

ادامه مطلبShow less
روش های ارتباط با ما