برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

شاخه مورد نظر را فیلتر کنید

جستجو براساس قیمت
تومان تومان
جستجو براساس برند
فیلتر

پد نسوز تعمیرات موبایل

پد نسوز چیست :

 پد نسوز جهت مجزا گذاشتن قطعات موبایل از همدیگر و سوا کردن پیچ ها و همینطور برای نگهداری ابزاری نظیر پیچگوشتی مورد استفاده قرارمیگیرد.پد سیلیکونی الکترونیک ضد حرارت است و به عنوان زیردستی تعمیرات موبایل بسیار به شما کمک میکند .

پد های نسوز سیلیکونی تعمیرات گوشی با تحمل بیش از 500 درجه ی سانتی گراد از میزکار تعمیرات شما در برابر آسیب های احتمالی نظیر حرارت هیتر و هویه و خراش ناشی از تیغ تعویض آی سی و ... محافظت میکند.

همینطور پد نسوز تعمیرات موبایل مگنت دار با داشتن خاصیت آهنربایی از گم شدن اشیاء فلزی ریز نظیر پیچ ها جلوگیری میکند . شما میتوانید از این پد ها به عنوان پد نسوز لوپ بر روی پایه و یا حتی به عنوان پایه ی لوپ استفاده کنید مانند پد نسوز فلزی سانشاین 004N .  به این ترتیب فضای بیشتری نیز برای کار کردن زیر لوپ خواهید داشت.

پد نسوز تعمیرات موبایل

خرید پد نسوز تعمیرات موبایل :

انواع مختلفی از این پد های نسوز مناسب برای کار تعمیرات موبایل در وبسایت موجود است , پد سیلیکونی , پد نسوز ساده و پد فلزی و... , با ابعاد متنوع 

در واقع قیمت پد سیلیکونی الکترونیک بستگی به همین دو مورد جنس و ابعاد آن دارد البته شرکت سازنده ی آن نیز بی تاثیرنیست . شما میتوانید انواع مدل پد زیر دستی و نسوز و ساده تعمیرات موبایل را با تضمین بهترین کیفیت و پایینتر قیمت از وبسایت ما تهیه نمایید. پد نسوز در برند مکانیک و ریلایف و سانشاین و سایر برندها که برخی از انها مناسب برای استفاده روی پایه ی لوپ میباشد.

همینطور جهت مشاوره در زمینه ی خرید سایر ابزارالات تعمیرات موبایل با کارشناسان ما در تماس باشید .09179171200

ادامه مطلبShow less
روش های ارتباط با ما