برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

شاخه مورد نظر را فیلتر کنید

جستجو براساس قیمت
تومان تومان
جستجو براساس برند
فیلتر

پد نسوز

پد نسوز چیست :

 پد نسوز جهت مجزا گذاشتن قطعات موبایل از همدیگر و سوا کردن پیچ ها و همینطور برای نگهداری ابزاری نظیر پیچگوشتی مورد استفاده قرارمیگیرد.پد سیلیکونی الکترونیک ضد حرارت است و به عنوان زیردستی تعمیرات موبایل بسیار به شما کمک میکند .

پد های نسوز سیلیکونی تعمیرات گوشی با تحمل بیش از 500 درجه ی سانتی گراد از میزکار تعمیرات شما در برابر آسیب های احتمالی نظیر حرارت هیتر و هویه و خراش ناشی از تیغ تعویض آی سی و ... محافظت میکند.

همینطور پد نسوز تعمیرات موبایل مگنت دار با داشتن خاصیت آهنربایی از گم شدن اشیاء فلزی ریز نظیر پیچ ها جلوگیری میکند . شما میتوانید از این پد ها به عنوان پد نسوز لوپ بر روی پایه و یا حتی به عنوان پایه ی لوپ استفاده کنید مانند پد نسوز فلزی سانشاین 004N .  به این ترتیب فضای بیشتری نیز برای کار کردن زیر لوپ خواهید داشت.

پد نسوز تعمیرات موبایل

خرید پد نسوز تعمیرات موبایل :

انواع مختلفی از این پد های نسوز مناسب برای کار تعمیرات موبایل در وبسایت موجود است , پد سیلیکونی , پد نسوز ساده و پد فلزی و... , با ابعاد متنوع 

در واقع قیمت پد سیلیکونی الکترونیک بستگی به همین دو مورد جنس و ابعاد آن دارد البته شرکت سازنده ی آن نیز بی تاثیرنیست . شما میتوانید انواع مدل پد زیر دستی و نسوز و ساده تعمیرات موبایل را با تضمین بهترین کیفیت و پایینتر قیمت از وبسایت ما تهیه نمایید. پد نسوز در برند مکانیک و ریلایف و سانشاین و سایر برندها که برخی از انها مناسب برای استفاده روی پایه ی لوپ میباشد.

همینطور جهت مشاوره در زمینه ی خرید سایر ابزارالات تعمیرات موبایل با کارشناسان ما در تماس باشید .09179171200

ادامه مطلبShow less
روش های ارتباط با ما