برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

شاخه مورد نظر را فیلتر کنید

جستجو براساس قیمت
تومان تومان
جستجو براساس برند
فیلتر

پنس

پنس تعمیرات موبایل بر اساس نوع کاربرد به انواع متنوع پنس سر صاف , پنس سرکج , پنس تیتانیومی  و... تقسیم میشود .

خرید پنس تعمیرات موبایل:

هنگام خرید پنس تعمیرات موبایل باید به  ویژگی های زیادی توجه کنید که در مقاله ی راهنمای انتخاب بهترین پنس تعمیرات موبایل کامل توضیح داده ایم.

یکی از ویژگی های مهم این است که پنس دارای حالت آنتی استاتیک باشد. چرا که قطعات الکترونیکی حساس هستند و بار ساکن میتواند به آن ها آسیب برساند.

از بهترین نوع پنس ها میتوان به پنس های تیتانیومی اشاره کرد که به خاطر داشتن آلیاژ تیتانیوم از مقاومت بالایی برخوردار است و موقع استفاده ی همزمان با هیتر و هویه به دلیل مقاومت بالا از آسیب ها در امان هستند .

برخی از مدل پنس ها دارای نوک بسیار ظریف برای سیم کشی, جامپر زدن و پایه سازی روی برد موبایل هستند. از جمله ی این پنس ها میتوان به پنس ریلایف تیتانیومی اشاره کرد.

پنس تعمیرات موبایل

از جمله پنس های مناسب دیگر میتوان به مدل های زیر اشاره کرد:

پنس سرصاف 2uul everyday

پنس سرصاف دست ساز2uul 3D

پنس سرکج  و سر صاف تیتانیومی 2uul 

پنس سرکج مکانیک MECHANIC KING 15

پنس سرکج و سر صاف تیتانیومی Relife

پنس های تعمیرات موبایل در اندازه های متنوعی تولید میشود هنگام خرید پنس تعمیرات موبایل باید به این مورد توجه کنید.

برای مثال هنگام استفاده از هیتر و هویه حرارت نباید از طریق پنس به دستان شما منتقل شود و شما را اذیت کنید. پس بهتر است از پنس بلند استفاده کنید.

ما سعی کرده ایم با واردات مستقیم کالا و حذف واسطه ها در کنار کیفیت بالای محصول ارزان ترین قیمت را در سطح کشور رقم بزنیم . همینطور برای تمامی ابزار تعمیرات موبایل 7 روز مهلت تست در نظر گرفته ایم که شما بتوانید با محصول کار کنید آن را تست کنید و اگر کوچکترین نارضایتی داشتید بتوانید مرجوع کنید . بنابراین اکر قصد خرید پنس تعمیرات موبایل را دارید 1200mobile می تواند یک انتخاب مطلوب برای شما باشد.

بهترین ابزار سخت افزاری تعمیرات موبایل را از ما بخواهید.

ادامه مطلبShow less
روش های ارتباط با ما