برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

شاخه مورد نظر را فیلتر کنید

جستجو براساس قیمت
تومان تومان
جستجو براساس برند
فیلتر

التراسونیک و ابزار شستشو

 دستگاه التراسونیک چیست:

واژه ی التراسونیک , همانطور که در مقاله ی راهنمای ابزار تعمیرات موبایل گفتیم , به معنای مافوق صوت است با استفاده از این امواج تمام آلودگی چسبیده به سطوح از بین میرود . این دستگاه پر از مایع التراسونیک مخصوص است که از کف یا دیواره های آن امواج فراصوت آزاد می شود .

کاربرد دستگاه التراسونیک در تعمیرات موبایل :

 برد های موبایل دارای قطعات حساس و ریزی هستند که در اثر ایجاد کوچکترین آلودگی مثل رسوبات ناشی از آب خوردگی کارایی خود را از دست میدهند.از دستگاه التراسونیک در تعمیرات موبایل برای شست و شوی برد موبایل و از بین بردن آلودگی و رسوبات روی برد استفاده میشود.امواج فرستاده شده توسط این دستگاه از طریق محلول به تمامی منافذ برد نظیر زیرپایه های آی سی و ... فرستاده شده و آلودگی ها را بصورت کامل تمیز می کند. از این دستگاه در تجهیزات پزشکی،عینک,موتور ساعت مچی و شستشوی انواع طلا و جواهر  و ... نیز استفاده میشود .

خرید دستگاه التراسونیک موبایل :

دستگاه اولتراسونیک باکو BAKU BK-3050 و دستگاه التراسونیک یاکسون YX2000A، مایع اورجینال اولتراسونیک الما ELMA و جا تینری مخصوص و انواع بروس تمیز کننده با کیفیت اصلی جهت شستشوی برد های آبخورده ی گوشی های موبایل و سایر بردهای الکترونیکی،تجهیزات پزشکی،عینک,موتور ساعت مچی و شستشوی انواع طلا و جواهر  و ..همراه با 7 روز مهلت تست 1200موبایل, قیمت دستگاه التراسونیک موبایل بسته به ظرفیت و شرکت سازنده متفاوت است . ما سعی کرده ایم با واردات مستقیم کالا از شرکت سازنده و حذف واسطه ها در کنار کیفیت بالای محصول پایینتر قیمت را رقم بزنیم. بنابراین اگر قصد خرید دستگاه التراسونیک شست و شوی صنعتی را دارید 1200mobile میتواند یک انتخاب مطلوب برای شما باشد.

ادامه مطلبShow less
روش های ارتباط با ما