برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

شاخه مورد نظر را فیلتر کنید

جستجو براساس قیمت
تومان تومان
جستجو براساس برند
فیلتر

پورت و هاب USB

پورت و هاب USB موبایل و شارژر رومیزی:

پورت و هاب USB موبایل با قابلیت فست شارژ از ضروری ترین ابزار روی میز کار هر تعمیرکار موبایل است.

هاب یو اس بی چیست:

به نقطه اتصال  چند دستگاه به هم هاب میگویند,  هاب یو اس بی نیز در واقع دستگاهی است که چندین موبایل و یا دستگاه را میتوان در یک نقطه و با هم شارژ کرد. این دستگاه ها دارای پورت های متنوعی هستند. جهت کسب اطلاعات بیشتر  مقاله ی معرفی انواع مدل پورت و هاب USB را مطالعه کنید.

کاربرد پورت و هاب USB:

میتوان همزمان چندین گوشی را با همدیگر شارژ کرد, همینطور با داشتن صفحه نمایش میتوان ولتاژ و آمپر خروجی را زیر نظر داشت و از سلامت کابل شارژ و گوشی اطلاع یافت.

قیمت هاب USB  و شارژر رومیزی گوشی:

قیمت دستگاه های پورت فست شارژ و شارژر های رومیزی بسته به تعداد پورت و سایر قابلیت های آن از جمله داشتن قابلیت فست شارژ متفاوت است, البته شرکت سازنده نیز بی تاثیر نیست.

خرید شارژر رومیزی:

قبل از خرید شارژر رومیزی به تعداد پورت مورد نیاز خود توجه کنید. برخی از شارژر های رومیزی دارای قابلیت فست شارژ و یا وایرلس شارژ هستند ببینید که آیا  به این قابلیت ها نیاز دارید یا خیر.

قبل از خرید شارژر رومیزی به شرکت سازنده توجه کنید و ببینید تا چه حد رضایت مشتریان را جلب کرده است.

یکی از بهترین برند های معروف سازنده ی شارژر رومیزی شرکت مکانیک است که از کیفیت بسیار بالایی در محصولات خود برخوردار است.

ما انواع مدل شارژر رومیزی 5 پورت, شارژر رومیزی 4 پورت, شارژر رومیزی فست شارژ  و سایر مدل شارژر های رومیزی با قابلیت های پیشرفته را در وبسایت خود موجود داریم. 

1200mobileبرای تمامی محصولات خود  7 روز مهلت تست نیز ارائه می د هد.

ادامه مطلبShow less
روش های ارتباط با ما