برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

روش های ارسال کالا

ارسال از طریق پست پیشتاز : 

زمان تقریبی تحویل سفارش توسط شرکت پست بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 1 تا 3 روز کاری است. در این روش هنگام خرید محصول , با توجه به وزن محصول (طبق تعرفه ی شرکت پست) مبلغی جهت ارسال کالا از شما دریافت میشود.

ارسال از طریق تیپاکس:

زمان تقریبی تحویل سفارش توسط شرکت تیپاکس بنا به محدوده ی جغرافیایی بین 1 تا 2 روز است. این حامل به صورت پس کرایه است یعنی وقتی بسته ی پستی را دریافت کردید باید هزینه ی ارسال را با مامور پست حساب کنید و در هنگام ثبت سفارش محصول هیچ هزینه ای از شما دریافت نمیشود. توجه کنید که شرکت تیپاکس خصوصی بوده و هزینه ی بیشتری نسبت به اداره ی پست از شما دریافت میکند ولی در عوض بسته را زودتر به دست شما می رساند.

ارسال از طریق پیک موتوری (ویژه شهر شیراز) : 

در روزهای عادی و در ساعات اداری سفارش هایی که در شهر شیراز با پیک ثبت شده باشند پس از بررسی و آماده سازی سفارش از طرف فروشگاه کالای شما در همان روز ارسال شده و بین 2 تا 5 ساعت بعد از ثبت سفارش کالا به دست شما خواهد رسید. تمامی تعرفه های ارسال بر اساس تعرفه های الوپیک می باشد. این حامل نیز پس کرایه است و شما باید هزینه ی ارسال را به پیک پرداخت کنید.

ارسال با باربری :

برای سفارشات زیر یک میلیون تومان با هماهنگی و تماس با فروشگاه انجام می شود. این حامل بدون بیمه است و زمان تحویل تقریبا در همان روزی که محصول را سفارش داده اید یا فردای آن روز میباشد و  به صورت پس کرایه است.  در هنگام سفارش 15 تومان به عنوان هزینه ی بسته بندی و پیک (تا باربری ) از شما دریافت خواهد شد.

توجه: فرایند ارسال کالا به این دلیل که کالا ها شکستنی و قابل اسیب هستند به زمان و دقت کافی نیاز دارند تا سفارش شما بررسی و بسته بندی شود. لطفا برای ارسال کالای خود کمی صبور باشید

تماس با پشتیبانی جهت هماهنگی بیشتر

 شماره موبایل : زمان پاسخگویی 10 صبح تا 10 شب

0917-9171200

روش های ارتباط با ما