قوانین خرید از سایت

· موضوع فعاليت واحد اقتصادي سايت ، فروش قطعات موبايل و تعمیرات موبایل مي باشد.

· خرید کالا از این وب سایت بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

· هیچ یک از کالاهای قابل عرضه در فروشگاه اینترنتی 1200 موبایل شامل مالیات ارزش افزوده نمی باشند.

· "قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش‌ فاکتور منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد"

· قیمت هر کالا تا انتهای هر روز یعنی ساعت 24 هر روز معتبر می باشد و بروز رسانی قیمت ها در ساعت 24 انجام می شود و تا پایان روز بعد اعتبار دارد.

· روند مرجوع شدن کالا طبق ماده 37 قانون تجارت الکترونیکی میباشد: «در هرمعامله از راه دور مصرف کننده باید حداقل 7 روز کاری وقت برای انصراف از قبول خود بدون تحمل جریمه و یا ارائه دلیل داشته باشد در زمینه کالا تنها هزینه تحمیلی بر مصرف‌کننده، هزینه بازپس فرستادن کالا خواهد بود».در صورت گزارش خرابی محصول از مشتری پس از باز پس فرستادن محصول و انجام بررسی های لازم توسط کارشناسان بنابر درخواست مشتری محصول تعویض گردیده و یا کل هزینه را باز پس خواهیم داد.

· برای ثبت درخواست بازگرداندن کالا خريدار می بایست درخواست خود را در قسمت خدمات مشتریان – فرم تماس با ما ثبت نماید.

· هزینه‏‌هایی از قبیل بسته بندی، ارسال و بیمه حمل کالا بسته به شرایط سفارش در فرم سبد خرید اطلاع‌ ‏رسانی می‏شود و به صورت جداگانه محاسبه می شود.

-در صورت اینکه شرایط گارانتی را دارا باشید فقط یکبار تعویض صورت میپذیرد و در دفعات بعد سایت مسئولیتی متقابل نخواهد شد و باید محصول جدید خریداری کنید

-باد کردن باطری گوشی و تبلتهای شما به دلیل استفاده نادرست و استفاده ناصحیح آن شامل گارانتی نمیشود.

· امیدواریم که با رعایت اصول مشتری مداری اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از فروشگاه اینترنتی1200 موبایل را داده باشیم.


محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

منو