برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
مهمان عزیز خوش آمدید

قوانین خرید از سایت

قوانین خرید از سایت

· موضوع فعاليت واحد اقتصادي سايت ، فروش قطعات موبايل و تعمیرات موبایل مي باشد.

· خرید کالا از این وب سایت بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

· هیچ یک از کالاهای قابل عرضه در فروشگاه اینترنتی 1200 موبایل شامل مالیات ارزش افزوده نمی باشند.

· "قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش‌ فاکتور منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد"

· قیمت هر کالا تا انتهای هر روز یعنی ساعت 24 هر روز معتبر می باشد و بروز رسانی قیمت ها در ساعت 24 انجام می شود و تا پایان روز بعد اعتبار دارد.

· روند مرجوع شدن کالا طبق ماده 37 قانون تجارت الکترونیکی میباشد: «در هرمعامله از راه دور مصرف کننده باید حداقل 7 روز کاری وقت برای انصراف از قبول خود بدون تحمل جریمه و یا ارائه دلیل داشته باشد در زمینه کالا تنها هزینه تحمیلی بر مصرف‌کننده، هزینه بازپس فرستادن کالا خواهد بود».در صورت گزارش خرابی محصول از مشتری پس از باز پس فرستادن محصول و انجام بررسی های لازم توسط کارشناسان بنابر درخواست مشتری محصول تعویض گردیده و یا کل هزینه را باز پس خواهیم داد.

· برای ثبت درخواست بازگرداندن کالا خريدار می بایست درخواست خود را در قسمت خدمات مشتریان – فرم تماس با ما ثبت نماید.

· هزینه‏‌هایی از قبیل بسته بندی، ارسال و بیمه حمل کالا بسته به شرایط سفارش در فرم سبد خرید اطلاع‌ ‏رسانی می‏شود و به صورت جداگانه محاسبه می شود.

-در صورت اینکه شرایط گارانتی را دارا باشید فقط یکبار تعویض صورت میپذیرد و در دفعات بعد سایت مسئولیتی متقابل نخواهد شد و باید محصول جدید خریداری کنید

-باد کردن باطری گوشی و تبلتهای شما به دلیل استفاده نادرست و استفاده ناصحیح آن شامل گارانتی نمیشود.

· امیدواریم که با رعایت اصول مشتری مداری اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از فروشگاه اینترنتی1200 موبایل را داده باشیم.

صفحه اصلی

پنل کاربری

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم