سپراتور موبایل دستگاه تعویض گلس , تنور ال سی دی و دستگاه تاچ بردار از جمله مهمترین ابزار تعمیرات موبایل می توان به دستگاه سپراتور یا تنور و تاچ کش ال سی دی اشاره کرد,با استفاده از این دستگاه می توان به راحتی و بدون اتلاف وقت تاچ و ال سی دی شکسته و یا درب پشت گوشی هایی که با چسب تاچ به بدنه متصل هستند را به راحتی جدا کرد.

دستگاه سپراتور و جداکننده ی گلس ال سی دی گوشی های موبایل در برند های یاکسون و سانشاین،تاچ کش و سپراتور ال سی دی یاکسون 943 دارای صفحه نمایش 7 اینچی مخصوص جدا کردن گلس از ال سی دی گوشی های آیفون و سامسونگ طراحی شده است.

دستگاه تنور ال سی دی گوشی های موبایل با استفاده از المنت حرارتی و صفحه ی 7 اینچی از جنس برنج این امکان را به شما میدهد که قطعاتی در موبایل همانند تاچ و ال سی دی با قاب و شاسی گوشی و همچنین درب پشت و باتری گوشی و قطعاتی که به وسیله ی چسب به یکدیگر متصل هستند را به صورت سالم و بدون هر گونه آسیب جدا نمایید.

دستگاههای تاچ کش یا سپراتور ال سی دی گوشی های موبایل در سایزهای مختلفی طراحی شده اند.صفحه ی حرارتی اکثر تنور های ال سی دی 7 اینچ و عموما  از جنس برنج هستند که میتوان به وسیله ی آن ها قطعاتی در موبایل همانند تاچ و ال سی دی با قاب و شاسی گوشی و همچنین درب پشت و باتری گوشی و قطعاتی که به وسیله ی چسب به یکدیگر متصل هستند را به راحتی جدا نمایید.برخی از سپراتور های موبایل با صفحه ی حرارتی 10 و 12 و یا 14 اینچ طراحی شده اند که این تاچ بردار ها برای تعویض گلس و ال سی دی انواع تبلت ها و آیپد ها به کار میروند.

ازجمله انواع سپراتور ها و تنور ال سی دی گوش های موبایل را از نظر سایز صفحه میتوان به صورت زیر فهرست کرد.

سپراتور و تاچ کش های 7 اینچی:

سپراتور یاکسون 943

سپراتور سانشاین 918

سپراتور سانشاین 918N

سپراتور سانشاین 918K

سپراتور سانشاین 918Q

سپراتور تنور و تاچ کش ال سی دی 14 اینچی:

 سپراتور سانشاین 918P 

 تمامی دستگاههای سپراتور دارای موتور مکنده و مکش هستند.البته شما نباید دمای سپراتور را حین انجام کار،بالاتر از 80 درجه سانتیگراد تنظیم کنید چون باعث آسیب به ال سی دی میشود.

در صفحه
نمایش 1 - 12 از 25 آیتم
نمایش 1 - 12 از 25 آیتم

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

منو