برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
مهمان عزیز خوش آمدید

شاخه مورد نظر را فیلتر کنید

Price
تومان تومان
Manufacturers
فیلتر

اسپری فریز

اسپری فریز چیست:

اسپری فریز یکی از روش های عیب یابی برد موبایل است .  اسپری فریز دمای برد گوشی را تا -50 درجه سانتیگراد پایین میاورد و باعث یخ زدگی موقت برد و آی سی های گوشی میشود و شما با استفاده از اتصال برد گوشی به کابل مخصوص و منبع تغذیه،با آب شدن قسمت فریز شده به راحتی میتوانید از محل اتصالی و ایراد بر روی برد آگاه شوید.

 اسپری فریز هم مانند رزین عمل میکند . انواع مختلفی از اسپری فریز ها در وبسایت ما موجود است . اسپری فریز مکانیک , اسپری فریز سانشاین و... .

از روش های پیشرفته تر در عیب یابی برد موبایل میتواند به دوربین های حرارتی اشاره کرد که البته با توجه به قیمت بالا بیشتر مشتریان اسپری فریز را ترجیح میدهند.

ادامه مطلبShow less
290,000 تومان
اسپری فریز سانشاین مدل Sunshine SS-580   دمای برد گوشی شما را تا -50 درجه سانتیگراد پایین میاورد و باعث یخ زدگی موفق برد و آی سی های گوشی میشود و شما با استفاده از اتصال برد گوشی به کابل مخصوص و منبع تغذیه،با آب شدن...
375,000 تومان
اسپری فریز میکانیک مدل  V7 دمای برد گوشی شما را تا -60 درجه سانتیگراد پایین میاورد و باعث یخ زدگی موفق برد و آی سی های گوشی میشود و شما با استفاده از اتصال برد گوشی به کابل مخصوص و منبع تغذیه،با آب شدن قسمت فریز شده...

صفحه اصلی

پنل کاربری

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم