برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

شاخه مورد نظر را فیلتر کنید

جستجو براساس قیمت
تومان تومان
جستجو براساس برند
فیلتر

احیاکننده نوک هویه

احیا کننده نوک هویه چیست:

 شاید نوک هویه ی شما نیز در مدت زمان کمی بعد از استفاده سیاه شده باشد و به فکر تعویض آن باشید. با استفاده از احیا کننده نوک هویه دیگر نیازی به تعویض نوک هویه نیست . رفرشر نوک هویه برای رفع اکسیداسیون و فرسودگی نوک هویه کاربرد دارد.

معمولا بعد از مدتی نوک هویه سیاه می شود که این سیاهی ها با اسفنج نسوز پاک نمیشود . 

در این حالت نوک هویه کاملا سالم است و نیازی به تعویض ندارد . اما دچار اکسیداسیون (زنگ زدگی) شده است. احیا کننده یک لایه جدید بر روی نوک اضافه کرده و نوک هویه را مثل روز اول تمیز و سالم و آماده به کار می کند. با تهیه ی احیا کننده نوک هویه در هزینه ی های خود صرفه جویی کنید. 

نحوه ی استفاده از احیا کننده نوک هویه :

شما می توانید در مقاله ی صفر تا صد نوک هویه ی تعمیرات موبایل ویدئوی آموزش استفاده از احیا کننده نوک هویه را به صورت کامل مشاهده کنید.

جهت افزایش طول عمر نوک هویه ی خود لازم است با استفاده منظم از احیا کننده نوک هویه و تمیز کننده ، اثر خوردگی روی نوک ها را حذف کنید و مدت زمان طولانی تری از نوک هویه ها استفاده کنید

مدل های متنوعی از رفرشر و تمیز کننده نوک هویه در وبسایت ما موجود است .مدل های معروف از شرکت های به نامی مثل سانشاین , یاکسون ,مکانیک و... .

جهت حفاظت از نوک هویه و به صورت کلی تر دستگاه هیتر و هویه نکاتی را در  مقاله ی راهنمای جامع هیتر و هویه ی تعمیرات موبایل که مطالعه ی آن خالی از لطف نیست.

ما سعی کرده ایم با واردات مستقیم کالا و حذف واسطه ها در کنار کیفیت بالای محصول ارزان ترین قیمت ها را رقم بزنیم شما میتوانید هر نوع ابزار تعمیرات موبایل را با بالاترین کیفیت موجود همراه با 7 روز مهلت تست و گارانتی تعویض از وبسایت ما تهیه نمایید.

ادامه مطلبShow less
روش های ارتباط با ما