برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

تستر پورت شارژ Mechanic T-824

تستر درگاه لایتنینگ و تایپ‌سی Mechanic T-824

مناسب برای تمام دستگاه ها با ورودی لایتنینگ و تایپ سی

دارای باتری داخلی

تست مدار شارژ گوشی قبل از باز کردن دستگاه

دقت بسیار بالا

توضیحات

بررسی تخصصی تستر پورت شارژ Mechanic T-824 :

برای تمامی ابزارهایی که دارای ورودی تایپ C و Lightning هستند، محصولی با توانایی بررسی مدار شارژ عرضه شده است. این محصول با باتری داخلی ارائه شده است و به شما کمک می‌کند قبل از باز کردن دستگاه، مشکل دقیق مدار شارژ را تشخیص دهید. با استفاده از این دستگاه، می‌توانید به راحتی و در مدت زمان کمتری بدون نیاز به مولتی متر اهم دقیق تمامی پایه‌های روی برد دستگاه را اندازه گیری کرده و مشکلات مدار شارژ را شناسایی نمایید.

در واقع تستر Mechanic T-824 یک ابزار تعمیرات موبایل با ابعاد کوچک و بسیار کاربردی برای تعمیرکاران موبایل است که قادر به بررسی پورت شارژ دستگاه‌های مختلف است. با استفاده از نمایشگر دیجیتال کوچک این تستر، تمامی اطلاعات مربوط به پورت‌های ورودی دستگاه‌های دیجیتال نمایش داده می‌شود. با کیفیت ساخت بسیار مناسب و باتری داخلی بازدهی مفید، این تستر قادر به ارائه خدمات برای ساعت‌ها است. 
تستر پورت شارژ Mechanic T-824
سری لایتنینگ در بالای این دستگاه به شما این امکان را می‌دهد که دستگاه‌هایی که از این نوع پورت‌ها پشتیبانی می‌کنند، را بررسی کنید. همچنین سری تایپ سی در پایین تستر، برای دستگاه‌های با ورودی تایپ سی مناسب است. با کیفیت ساخت بادوام و استفاده از متریال مقاوم، این محصول مناسب برای استفاده‌های طولانی مدت بدون خرابی است. همچنین با باتری داخلی که دارای عملکرد و بازدهی مناسبی است، این تستر برای تعمیرات شما انتخاب بسیار مناسبی خواهد بود.
محصولات مرتبط
روش های ارتباط با ما