برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

قلم تمیز کننده کانکتور هندزفری

قلم تمیزکننده 3 در 1 برای Airpods از اسفنج دسته دار، نوک خودکار فلزی و برس نرم  تشکیل شده است.

این محصول برای تمیز کردن گرد و غبار و لکه ها، نوک قلم فلزی برای تمیز کردن کثیفی های سخت در شکاف و برس برای تمیز کردن کثیفی های نظیر پرز و گرد و خاک استفاده می شود.
طراحی جمع شونده : قلم تمیزکننده Airpod  از طراحی یک تکه  استفاده می‌کند , که شامل اسفنج دسته دار، نوک خودکار فلزی و برس نرم میباشد.
حمل آسان : طراحی قلمی شکل، قلم تمیزکننده هدفون بلوتوثی سبک وزن است و حمل آن آسان است و فضا را اشغال نمی کند. می توان از آن در هر زمان و هر مکان با اندازه جیبی استفاده کرد.

کاربرد گسترده : این فقط یک قلم تمیزکننده برای هدفون شما نیست، بلکه ابزاری برای تمیز کردن سوکت موبایل , کامپیوتر، صفحه کلید، تلفن، دوربین یا سایر دستگاه‌های الکترونیکی شماست. تمیز کردن عمیق هر گوشه از دستگاه .

متعلقات : 1 × قلم ارتقا یافته برای تمیز کردن Airpods دریافت خواهید کرد. فقط چند مرحله می تواند به شما کمک کند تا به تمیز کردن کامل برسید و عمر مفید هدفون خود را افزایش دهید. دیگر زحمتی برای تمیز کردن هدفون های بی سیم برای Airpods ندارید. فقط چند مرحله می تواند به شما کمک کند تا به تمیز کردن کامل برسید و عمر مفید هدفون خود را افزایش دهید. دیگر زحمتی برای تمیز کردن هدفون های بی سیم ندارید.

ناموجود
محصولات مرتبط
روش های ارتباط با ما