هیتر و هویه گرداک 968 دی , Gordak 968D

جدید

قسمت پایینی دسته هیتر دارای سنسور حراراتی و حرکتی بوده و همین موضوع باعث می‌شود در هنگامی که از هیتر استفاده نمی‌کنید و آن را روی جایگاه خود قرار داده‌اید به حالت استندبای می‌رود. در هنگام کار نیز با برداشتن هیتر از روی جای مخصوص، سنسور به حالت کاری تغییر حالت می‌دهد. همین موضوع باعث می‌شود مصرف انرژی و استهلاک هیتر و هویه Gordak 968D کاهش یاید. 

جزییات بیشتر

2,120,000 تومان

  • 7 روز مهلت تست
  • 100 % اورجینال

- +

 
بررسی تخصصی

بررسی تخصصی هیتر و هویه گرداک  Gordak 968D

اگر از محصولات شرکت گرداک استفاده کرده باشید از کیفیت و دقت بالا و همچنین عمر طولانی محصولات این برند مطلع هستید. محدوده دمایی هویه گرداک Gordak 968D بین 100 تا 500 درجه سانتی‌گراد است. .از مزیت‌های هیتر و هویه Gordak 968D این است که در قسمت پایینی دسته هیتر دارای سنسور حراراتی و حرکتی بوده و همین موضوع باعث می‌شود در هنگامی که از هیتر استفاده نمی‌کنید و آن را روی جایگاه خود قرار داده‌اید به حالت استندبای می‌رود. در هنگام کار نیز با برداشتن هیتر از روی جای مخصوص، سنسور به حالت کاری تغییر حالت می‌دهد. همین موضوع باعث می‌شود مصرف انرژی و استهلاک هیتر و هویه Gordak 968D کاهش یاید. 

مشخصات فنی هیتر و هویه گرداک  Gordak 968D

 هیتر و هویه گرداک Gordak 968D دارای دو صفحه نمایش دیجیتال و تنظیم درجه مجزا است. به همین منظور می‌توان از هیتر یا هویه به صورت مجزا استفاده کرد.

دسته هیتر دستگاه هیتر و هویه Gordak 968D از جنس سرامیک است و با توجه به سنسور هوشمندی که برای این دستگاه تعبیه شده است عمر مفید آن را افزایش می‌دهد. ولتاژ مورد نیاز این دستگاه 220 ولت AC و با توان مصرفی 450 وات است. تنظیم باد خروجی 120 لیتر در دقیقه است. همچنین سه عدد نازل در سایزهای مختلف همراه این دستگاه برای شما ارسال می‌شود.

30 محصول مشابه یافت شد

نظرات

منو

منو