هیتر و هویه +Quick 706W

جدید

Hiter & soldering Iron Quick 706W plus

 1. مصرف انرژی 50 واتی
 2. محدوده دمایی 200 تا 480 درجه
 3. دارای توان مصرفی تفنگ هوایی یا همان سشوار 580 وات
 4. جریان هوایی از نوع باد چرخان ملایم
 5. - تنظیم شدت جریان خروجی باد
 6. - تنظیم حرارت هیتر
 7. - تنظیم دمای هویه
 8. - مجهز به سنسور قطع کن
 9. - دسته هوای گرم بالیک
 10. - نازل هوای گرم
 11. - نمایش دیجیتال درجه حرارت

جزییات بیشتر

2,350,000 تومان

 • 7 روز مهلت تست
 • 100 % اورجینال

- +

 
بررسی تخصصی

مشخصات هیتر و هویه +Quick 706W

طراحی دو کاره، وجود یک میز کار کوچک مخصوص برای تخریب لحیم‌کاری برد‌‌ها، تعمیرات جوش و اتصال لحیم نیز مشخصات دیگری از هیتر کوییک +706W بوده. همچنین این محصول اصلی و کرک شده می‌باشد و صد در صد اورجینال بوده و شما با خرید این محصول OEM از گارانتی برخوردار خواهید شد.

سر و صدای کم، عمر طولانی و ایجاد باد ملایم از دیگر ویژگی‌های این هیتر و هویه دوکاره می‌باشد. سشوار هوای گرم این وسیله مجهز به سنسورهای حساسیت دمایی می‌باشند. در هیتر و هویه کوییک + QUICK 706W درجه حرارت هوا و حجم هوا دارای گام قابل تنظیم بوده، سنسور کنترل درجه حرارت از نوع فیدبک دار حلقه بسته بوده بطوریکه در هر گامی دمای مورد نیاز کاربر را با دمای خروجی هیتر مقایسه کرده و در صورت یکی نبودن به تغییر درجه حرارت دستگاه پرداخته تا سنسور دمای خروجی هیتر با دمای مورد نیاز کاربر یکسان گردد. ثبات و پایداری درجه حرارت نتیجه‌ی کنترلر خوب هیتر کوییک +706W می‌باشد.

از دیگر ویژگی های هیتر و هویه کوییک 706w plus

 دارای موتور بدون برس (Brushless) بوده که کسانی که دنبال کننده‌ی موتور قطعات می‌باشند حتما می‌دانند که این موتور‌ها نسبت به نوع براش‌دار به جای آهنربا‌های ثابت و سیم پیچ‌های چرخان (براش‌ها)، یک موتور براشلس دارای سیم پیچ‌های ثابت و یک آهنربای چرخان است. مزیت اصلی چنین ساختاری این است که در موتور براشلس هیچ نوع اصطکاکی وجود ندارد، و در نتیجه آن حرارت کاهش یافته و بهره وری کلی موتور بیشتر می‌شود.

30 محصول مشابه یافت شد

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

نظرات

محصولات بازدیدشده

منو

منو