هیتر کویک quick 881D

جدید

از جمله بهترین دستگاه هیتر میتوان به هیتر کویک quick 881D اشاره کرد . با توجه به محدوده دمایی متفاوت و سنسور قطع کن در حالت استندبای و همچنین هوشمند بودن دستگاه که قابلیت ذخیره دما و حریان هوا را دارد از جمله با کیفیت‌ترین هیترهای موجود در بازار است.

جزییات بیشتر

12,520,000 تومان

  • 7 روز مهلت تست
  • 100 % اورجینال

- +

 
بررسی تخصصی

 دستگاه هیتر کویک quick 881D

 هیتر کویک quick 881D یک دستگاه هوشمند تعمیرات موبایل است که قابلیت‌های مختلفی از جمله سنسور تشخیص حالت کار و استندبای را داراست. یعنی با قرار دادن دسته روی پایه مخصوص، حجم هوای خروجی و دمای هیتر به صورت خودکار پایین می‌آید و بلافاصله بعد از برداشتن دسته هیتر، دستگاه شروع به کار می‌کند. شما در حالت خواب یا استدبای نیز می‌توانید تنظیمات دستگاه را تغییر دهید. از دیگر قابلیت‌های مهم هیتر کویک quick 881D به دقت بالای این ابزار تعمیرات موبایل اشاره کرد که میزان خطای آن نزدیک به صفر است. محدوده دمایی این هیتر بسیار گسترده بوده و بین 100 تا 500 درجه سانتی‌گراد قابل تنظیم است.

جزئیات فنی هیتر کویک quick 881D

وزن هیتر کویک quick 881D دقیقا 3.65 کیلوگرم است. اندازه دستگاه 135*245*188 و قدرت آن 1300w است. حجم هوای این هیتر حدود 90 لیتر بر دقیقه بوده و قابلیت تنظیم هوای خروجی به صورت هوشمند نیز برای شما فراهم شده است. سه کانال کاری CH1/CH2/CH3 به تعمیرکاران این امکان را می‌دهد تا حجم هوای خروجی و دمای مورد نظر خود را در این سه کانال ذخیره کنند تا در هنگام شروع به کار با هیتر در همان حالت مورد نظر قرار بگیرد. به منظور افزایش طول عمر هیتر کویک quick 881D جدای از سنسور هوشمند جهت به خواب رفتن دستگاه در هنگامی که از آن استفاده نمی‌کنید، یک فن خنک کننده بزرگ نیز برای این دستگاه تعبیه شده است تا دمای دسته هیتر را کنترل کرده و آن را سریع سرد کند. رنج هوای خروجی بسیار متنوع است یعنی بین 6 تا 200 درجه قابلیت تنظیم دارد و شما می‌توانید بر این اساس حجم هوای خروجی یا پرتاب باد را کنترل کنید. 

30 محصول مشابه یافت شد

نظرات

محصولات بازدیدشده

منو

منو