هیتر و هویه دیجیتال گورداک Gordak 952-V

جدید

هیتر و هویه هوای گرم گورداک Gordak 952-V یک دستگاه دوکاره دیجیتال قابل استفاده در تعمیرات موبایل و دستگاه‌های الکترونیکی , مشخصات فنی این دستگاه را در پایین صفحه مطالعه نمایید... .

جزییات بیشتر

تماس بگیرید

  • 7 روز مهلت تست
  • 100 % اورجینال
 
بررسی تخصصی

هیتر و هویه دیجیتال گورداک Gordak 952-V

ولتاژ مورد نیاز این دستگاه 220 ولت AC و با توان مصرفی 270 وات است. که قبل از اتصال به برق، بهتر است از محافظ استفاده کنید تا نوسانات برقی آسیبی به هیتر و هویه گرداک GORDAK 952-V وارد نکند. به هنگام کار روی آی‌سی‌های SMD می‌توان جریان هوا را کامل قطع کرد. لوازمی که هنگام خرید هیتر و هویه گرداک GORDAK 952-V برای شما ارسال می‌شود شامل:

  1. دستگاه اصلی با نازل جریان هوای گرم چسبیده به آن
  2. هویه
  3. نگه دارنده جریان هوای گرم
  4. نگه دارنده هویه
  5. کابل اتصال برق
  6. 4 سری نازل جریان هوا با قطر 2.5، 4.4، 7 و 9 میلیمتر

نکات قابل ذکر در استفاده از هیتر و هویه دیجیتال گورداک Gordak 952-V 

1- سه پیچ در قسمت پایین هیتر و هویه گورداک وجود دارد که موتور دستگاه را ثابت نگه می‌دارد. این سه پیچ برای آسیب نرسیدن به موتور هیتر و هویه گرداک GORDAK 952-V در هنگام جابجایی تعبیه شده است. قبل از روشن کردن دستگاه حتما این پیچ‌ها را باز کنید.
2- لطفا قبل از روشن کردن دستگاه، ابتدا دسته‌ی هویه را وصل کنید. قبل از وصل کردن دسته، به هیچ وجه دستگاه را روشن نکنید و یا به بخش اتصال دستگاه دست نزنید وگرنه ممکن است دستگاه دچار شوک الکتریکی شود.
3- هیچ وسیله‌ی فلزی را نزدیک خروجی هوای دستگاه قرار ندهید. در غیر این صورت دستگاه آسیب می‌بیند یا دچار شوک الکتریکی می‌شود.
4- اگر دستگاه دچار مشکل شد، حتما با کارشناسان مربوطه تماس بگیرید و از آن‌ها بخواهید شما را راهنمایی کنند.
5- لطفا دستگاه را به هیچ وجه در مجاورت گاز یا مایع قابل اشتعال و حتی مواد آتش‌گیر مانند کاغذ استفاده نکنید.
6- دستگاه بصورت خودکار پس از خاموش شدن سرد خواهد شد. زمانی که دما کمتر از 100 درجه سانتی گراد شد، دستگاه را خاموش نکنید یا کابل آن را از برق نکشید تا پروسه‌ی سرد شدن دستگاه تکمیل شود.

30 محصول مشابه یافت شد

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

نظرات

منو

منو