هیتر و هویه Yaxun YX-888D

جدید

هیتر و هویه دیجیتال یاکسون Yaxun YX-888D دوکاره

  1. - صفحه نمایش LED دیجیتال نمایش درجه حرارت و درجه باد
  2. - 2 عدد دسته هویه با پایه هویه
  3. - دسته هیتر و پایه نگهدارنده هیتر
  4. - تنظیم شدت جریان خروجی باد
  5. - مجهز به سنسور قطع کن
  6. - USB خروجی 5 ولت 1 آمپر
  7. - تنظیم دما
  8. - تنظیم حرارت

جزییات بیشتر

2,695,000 تومان

  • 7 روز مهلت تست
  • 100 % اورجینال
 
بررسی تخصصی

بررسی تخصصی هیتر و هویه Yaxun YX-888D:

قسمت لحیم کاری دستگاه یاکسون YX 888D دارای قدرت 50 وات و عنصر حرارت دهنده از نوع سرامیکی با دمای بین 200-480 درجه می‌باشد. 

سشوار هوای گرم Yaxun YX-888D دارای قدرت 24 واتی بوده و جریان هوا از 0.3 تا 120 لیتر در دقیقه قابل تغییر است.  محدوده‌ی دمایی دستگاه بین 100-480 درجه بود است.

این محصول ازیک کنترل حلقه بسته در مبدل بهره مند می‌باشد. دارای یک MCU هوشمند درایو می‌باشند(کنترل عملکرد بلوک‌های مختلف در موبایل باید به عهده این واحد می‌باشد. این واحد از قطعات مختلفی مثل آی سی پردازشگر و حافظه‌ها تشکیل شده که توسط یک برنامه سیستم‌عامل می‌تواند کل گوشی را کنترل کند). صفحه نمایش LED دیجیتال برای نمایش دما و درجه حرارت بالا از امکانات این محصول می‌باشد. افزایش درجه حرارت بسیار سریع اتفاق می‌افتد. در موتور این هیتر نیز از فن نوع بدون برس استفاده شده است (Brushless Fan)، عمر طولانی و سر و صدای کم، برای کار بدون سرب  (lead free) نیز مناسب است

جریان هوا می‌تواند قابل تنظیم باشد، و دمش هوا از زیاد تا ملایم در اجزای دمیده می‌شود به گونه ای که بسته به جنس اجزا و قطعات دمای مناسب ایجاد شده و حرارت زیاد باعث نشود تغییر شکل دهند. مانند بازر‌ها یا جنس بیرونی پوشش گوشی‌های تلفن همراه.

به طور اتوماتیک جریاناتی از هوای سرد برای مراقبت از دستگاه در برابر حرارت زیاد وجود دارد. درجه حرارت به سرعت صعود می‌کند و می‌تواند در مدت 3 یا 5 ثانیه به دمای تنظیم شده برسد. وزن کم، کنترل دما با دقت باعث گردیده این محصول در بین کاربران از محبوبیت زیادی برخوردار شود.

قابل انعطاف برای چندین قطعه مغناطیسی، مانند SOIC، CHIP، QFP، PLCC و BGA، و غیره (مخصوصا برای کابل‌های صاف و کابل کانکتور).
قابل استفاده برای انقباض گرم، حرارت دادن و لحیم کاری

30 محصول مشابه یافت شد

نظرات

محصولات بازدیدشده

منو

منو