برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

قاب و شاسی گوشی iPhone 14 Pro

قاب و شاسی گوشی iPhone 14 Pro کیفیت اصلی

دقیقا مشابه با بدنه ی  اصلی خود گوشی

همراه با لوگوی شرکت اپل

ساخته شده از متریال با کیفیت بالا

همراه با شیشه ی دوربین, کلید های پاور و ولوم, خشاب سیم کارت

توضیحات

بررسی تخصصی قاب و شاسی گوشی iPhone 14 Pro :

قاب و شاسی گوشی iPhone 14 Pro ، مانند سایر گوشی ها بخشی از ساختار فیزیکی گوشی است که اجزای داخلی گوشی را در خود نگه می‌دارد و به شکل و ساختار کلی دستگاه اهمیت می‌بخشد.

شاسی آیفون 14 پرو شامل بخش جلویی (که، دوربین‌ها و سنسورها را دربرمی‌گیرد) و بخش پشتی (که دوربین‌ها و سایر اجزای داخلی دستگاه را دربرمی‌گیرد) است. قاب و شاسی گوشی iPhone 14 Pro از آلومینیوم درجه یک هوافضا (Aerospace-Grade Aluminum) با کیفیت بالا ساخته شده است و به گوشی استحکام و زیبایی خاصی می‌بخشد.

فریم و شاسی کامل آیفون 14 پرو :

شاسی آیفون 14 پرو شامل قطعاتی نظیر  شیشه ی دوربین, کلید های پاور و ولوم, خشاب سیم کارت می باشد.

تعویض فریم و شاسی آیفون 14 پرو :

تعویض فریم و شاسی آیفون 14 پرو یک کار تخصصی بوده و نیاز به تخصص, مهارت و ابزار خاص تعمیرات موبایل دارد. بنابراین اگر تجربه و تخصصی در این زمینه ندارید به هیچ عنوان اقدام به تعویض این قطعه نکنید.

قاب و شاسی گوشی iPhone 14 Pro

خرید قاب و شاسی اصلی iPhone 14 Pro:

بهتر است قبل از خرید قاب و شاسی اصلی iPhone 14 Pro از رنگ و مدل دقیق گوشی خود اطمینان پیدا کنید. سعی کنید از مکان هایی خرید کنید که برای محصولات خود مهلت تست و گارانتی تعویض در نظر گرفته اند تا در صورت کوچک ترین اشکالی بتوانید قطعه را مرجوع کنید.

فریم کامل آیفون 14 پرو  و قاب و شاسی کامل آن با بالاترین کیفیت در وبسایت ما موجود است. بنابراین اگر قصد تعویض فریم کامل آیفون 14 پرو  را دارید و میخواهید پس از تعویض دقیقا مانند روز اول شود, میتوانید این قطعه را با مهلت تست و گارانتی بازگشت وجه از وب سیات ما تهیه نمایید.

همینطور در صورت نیاز به دریافت مشاوره میتوانید به واحد تعمیرات 1200mobile مراجعه کنید و یا از طریق کانال های ارتباطی موجود در وبسایت با ما در ارتباط باشید.

خرید قاب و شاسی اصلی iPhone 14 Pro Max:

محصولات مرتبط
روش های ارتباط با ما