لوپ یاکسون Yaxun YX-AK15

جدید

لوپ یاکسون Yaxun YX AK15  این لوپ با بزرگنمایی 40 برابری داشتن وضوحی بالا از تصاویر را برای کاربر فراهم می‌کند. لوپ تعمیرات موبایل یاکسون AK15 مخصوص تعمیر قطعات ریز برد و تعمیرات تخصصی موبایل است. میکروسکوپ یاکسون YX-AK15 مخصوص تعمیرکاران حرفه ای موبایل میباشد. امکان  ضبط فیلم به کمک دوربین  از کار خود نیز برای شما فراهم است.

جزییات بیشتر

تماس بگیرید

 
بررسی تخصصی

بررسی تخصصی لوپ یاکسون Yaxun YX AK15

از بین ابزارآلات تعمیرات موبایل لوپ ها به عنوان مهمترین آن ها توجه هر تعمیرکاری را به خود معطوف میکند. میکروسکوپ دیجیتال یاکسون YX-AK15 از سری محصولات کمپانی یاکسون تولید کننده‌ی بزرگ لوپ با کیفیت می‌باشد.

از دیگر مزایای لوپ یاکسون AK15

در ذره بین دیجیتال Yaxun YX-AK15 شما می توانید ویدئو مشاهده شده را در صفحه نمایشی مشاهده و ذخیره سازی را در رایانه خود انجام دهید. این میکروسکوپ الکترونیکی در کاربرد‌هایی نظیر تعمیر قطعات الکترونیکی شامل تمامی PCBها و اودات نیمه رسانای استفاده شده در بردهای گوشی هوشمند، در موارد درمانی و پزشکی، آموزش، تجزیه و تحلیل کیفیت و سایر زمینه‌ها قابل استفاده است.
همچنین زوم چندگانه 1 به 40 به کاربران اجازه می دهد تا با تنظیم میزان بزرگنمایی تصویر به حالت دلخواه خود برسند. لوپ یاکسون AK15 همینطور دارای قابلیت اتصال به کامپیوتر بوده و شما می‌توانید دیتاها و اطلاعات خروجی از این دستگاه را برای آنالیز یا ثبت در رایانه شخصی خود ذخیره کنید.

ویژگی اصلی لوپ یاکسون AK15

پردازش‌گر یا همان قلب تپنده‌ی میکروسکوپ یاکسون intel Pentium III 600 بوده و همچنین برد اصلی از درگاه USB 2.0 پشتیبانی می‌کند.
کارت ویدئو این لوپ از AGP که همان درگاه گرافیك پرشتابی است که این واسطه ی گذرگاه، گرافیك كارا شامل نمایش بهتر تصویرهای سه بعدی را ارایه می كند نیز پشتیبانی می کند. (حجم بافر داده: 8M و بالاتر)

 • شرکت سازنده: Yaxun
   1. مدل تجاری میکروسکوپ: YX-AK15
   2. سیستم عامل های پشتیبانی شده : Windows 10, Windows 8.1, Windows 7, Windows Vista, Windows XP
   3. حافظه: 128 مگابایت و بالاتر
   4. CD-ROM یا DVD-ROM
   5. بزرگنمایی: 40X
   6. ضبط عکس: دارد
   7. ضبط ویدئو: دارد
   • قابلیت محاسبه: دارد

30 محصول مشابه یافت شد

نظرات

محصولات بازدیدشده

منو

منو