منبع تغذیه داژنگ DAZHENG PS-305D

جدید

 از معروف‌ترین ابزار تعمیرات موبایل میتوان به منبع تغذیه داژنگ DAZHENG PS-305D اشاره کرد که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است . با استفاده از منبع تغذیه داژنگ DAZHENG PS-305D می‌توانید جریان کشی برد گوشی ها را بررسی کنید.

این منبع تغذیه دارای دو مدل طرح جدید و قدیم است که در طرح جدید دقت بیشتر بوده و یک دسته در روی آن قرار دارد.

جزییات بیشتر

تماس بگیرید

 
بررسی تخصصی

بررسی منبع تغذیه داژنگ DAZHENG PS-305D

منبع تغذیه داژنگ PS-305D یکی از قدیمی‌ترین و از جمله دقیق‌ترین منبع تغذیه‌های موجود در بازار است که بین تعمیرکاران از محبوبیت بالایی برخورد دار است. منبع تغذیه داژنگ PS-305D جهت بررسی جریان کشی در گوشی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مشخصات فنی منبع تغذیه داژنگ DAZHENG PS-305D

منبع تغذیه داژنگ DAZHENG PS-305D دارای دو نمایشگر دیجیتال جداگانه برای نمایش ولتاژ و جریان است. چهار عدد ولوم جهت تنظیم میزان ولتاژ و جریان نیز روی این دستگاه تعبیه شده است. یک LED برای نمایش وضعیت اتصال کوتاه نیز برای محافظت در برابر اتصال کوتاه روی منبع تغذیه داژنگ DAZHENG PS-305D وجود دارد. همچنین یک فن قدرتمند جهت تنظیم دمای منبع تغذیه روی آن تعبیه شده است تا در استفاده‌های طولانی مدت دچار مشکل نشود. ولتاژ خروجی 0 تا 30 ولت و جریان خروجی 5 آمپر است. البته باید توجه داشت که کابل پراب روی این دستگاه موجود نیست و باید جداگانه آن را خریداری کنید.

 
جزئیات فنی
کیفیت اصلی
ضمانت 7 روز مهلت تست

17 محصول مشابه یافت شد

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

نظرات

محصولات بازدیدشده

منو

منو