برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

قاب و شاسی گوشی Xiaomi Redmi note 10 pro max

قاب و شاسی گوشی Xiaomi Redmi note 10 pro max

دقیقا قاب و شاسی اورجینال خود گوشی

با ضمانت اصالت کالا و گارانتی تعویض

همراه با فریم ال سی دی

کلیه قطعات فروشگاه موبایل 1200، 100%اورجینال ودارای ضمانت اصالت کالا میباشد.

530,000 تومان
رنگ یک گزینه را انتخاب کنید
  • رزگلد
  • سفید
  • مشکی
  • آبی
گارانتی
  • 7 روز مهلت تست
کیفیت
  • 100 % اورجینال
توضیحات

بررسی دقیق قاب و شاسی گوشی Xiaomi Redmi Note 10 Pro Max :

در موبایل Xiaomi Redmi Note 10 Pro Max، از جنس آلومینیوم به عنوان ماده اصلی در ساخت قاب و شاسی استفاده شده است. این انتخاب طراحی نه تنها به شکل و ظاهر گوشی جلب زیبایی می‌افزاید، بلکه نقش بسیار حیاتی در پشتیبانی از تمامی اجزاء حیاتی داخلی گوشی را ایفا می‌کند. شاسی منحصر به فرد این گوشی، نه تنها یک لایه حفاظتی زیبا برای گوشی می‌باشد، بلکه به عنوان یک نقطه محوری در نگهداری و حمایت از کلیه اجزاء داخلی تلفن هوشمند عمل می‌کند.

قاب Xiaomi Redmi Note 10 Pro Max، به عنوان یک پارچه اصلی در ساختار خارجی این گوشی تلفن، نقش بسیار اساسی ایفا می‌کند.

قاب با ارائه حمایت و پشتیبانی از تمامی اجزاء داخلی، نقش اساسی در افزایش دوام و عملکرد بی‌نظیر Xiaomi Redmi Note 10 Pro Max دارد.

این انتخاب دقیق از جنس آلومینیوم، به گوشی اصالت فوق‌العاده‌ای می‌بخشد.

قاب و شاسی شیائومی ردمی نوت 10 پرو مکس

با وجود استحکام و قدرت فوق‌العاده، قاب و شاسی گوشی Xiaomi Redmi Note 10 Pro Max در برابر چالش‌های مختلف ممکن است آسیب ببیند. برخورد با سطوح سخت یا فشارهای زیاد ممکن است باعث خمیدگی، شکستگی یا ترک خوردگی در این قسمت مهم گوشی شود.

استفاده نادرست نیز می‌تواند یکی از عوامل آسیب باشد. فشارهای ناگهانی بر روی گوشی یا سقوط  از ارتفاع، ممکن است به شکستگی و آسیب به قاب و شاسی گوشی منجر شود.

تعویض :

در صورت خرابی قاب و شاسی گوشی Xiaomi Redmi Note 10 Pro Max، تعویض این قسمت  به عنوان یک نیاز  مطرح می‌شود. این کار نیاز به دقت و تخصص دارد. بهتر است به تعمیرگاه‌های معتبر و تخصصی مراجعه کنید تا این عملیات با دقت و با کیفیت انجام شود.

خرید قاب و شاسی Xiaomi Redmi note 10 pro max :

قاب و شاسی گوشی Xiaomi Redmi note 10 pro max

در هنگام خرید قطعات جایگزین برای گوشی Xiaomi Redmi Note 10 Pro Max، از منابع قابل اعتماد و معتبر استفاده کنید. این اقدام تضمین می‌کند که قطعات جایگزین اصلی و با کیفیت برای این گوشی استفاده می‌شوند.

شما می‌توانید قاب و شاسی گوشی Xiaomi Redmi Note 10 Pro Max را با ضمانت اصالت کالا، گارانتی بازگشت وجه، مهلت تست و بسته‌بندی مناسب از فروشگاه‌ ما با اطمینان تهیه نمایید.

حتی با استحکام و قدرت فوق‌العاده، قاب و شاسی گوشی Xiaomi Redmi Note 10 Pro Max نیز در برابر چالش‌های مختلفی مقاومت می‌کنند. برخورد با سطوح سخت یا فشارهای زیاد ممکن است باعث خمیدگی، شکستگی یا ترک خوردگی در این قسمت مهم گوشی شود.

استفاده نادرست نیز می‌تواند یکی از عوامل تضعیف کننده باشد. فشارهای ناگهانی بر روی گوشی یا حرکات ناگهانی از ارتفاع، ممکن است به شکستگی و آسیب به قاب و شاسی گوشی منجر شود.

تعویض قاب و شاسی گوشی:

در صورت خرابی قاب و شاسی گوشی Xiaomi Redmi Note 10 Pro Max، تعویض این اجزا به عنوان یک نیاز بی‌پایان مطرح می‌شود. این کار نیاز به حرفه‌ای با دقت و تخصص دارد. بهتر است به تعمیرگاه‌های معتبر و تخصصی مراجعه کنید تا این عملیات با دقت و با کیفیت انجام شود.

خرید قاب و شاسی:

در هنگام خرید قطعات جایگزین برای گوشی Xiaomi Redmi Note 10 Pro Max، از منابع قابل اعتماد و معتبر استفاده کنید. این اقدام تضمین می‌کند که قطعات جایگزین اصلی و با کیفیت برای این گوشی استفاده می‌شوند.

شما می‌توانید قاب و شاسی گوشی Xiaomi Redmi Note 10 Pro Max را با ضمانت اصالت کالا، گارانتی بازگشت وجه، مهلت تست و بسته‌بندی مناسب از فروشگاه‌های معتبر تهیه نمایید. این اقدام به حفظ عملکرد بهینه و طول عمر گوشی شما کمک خواهد کرد.

محصولات مرتبط
روش های ارتباط با ما