برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

لنز واید 0.3x

لنز واید 0/3X بیشترین ارتفاع کار و واید تصویر را در میان سایر لنز ها فراهم میکند.

این لنز بیشتر برای تعمیرکارانی که به تولید محتوا و ساخت ویدئو های آموزشی میپردازند توصیه میگردد .

با استفاده از این لنز ارتفاع کار را میتوان تا حدود  12 سانتی متر نسبت به حالت معمولی افزایش داد. 

815,000 تومان
گارانتی
  • 7 روز مهلت تست
کیفیت
  • 100 % اورجینال
توضیحات

 بررسی تخصصی  لنز واید 0/3X:

1: افزایش ارتفاع کار با استفاده از لنز واید 0/3X:

گاهی پیش می آِید که برای کار بر روی برد نیازمندیم هم زمان از هیتر و هویه استفاده کنیم که در این صورت حرارت و دود ناشی از هیتر هویه به دلیل نزدیکی فاصله با چشمی لوپ میتواند به آن آسیب بزند و پس از مدتی خواهی دید که  لنز لوپ شما کارایی اولیه را ندارد و به اصطلاح کدر شده است . پس از نصب لنز واید 0/3X خواهید دید که ارتفاع کارتا حدود زیادی  افزایش پیدا میکند و این میزان افزایش میتواند خیال شما را در استفاده ی همزمان از هیتر و هویه و ... راحت کند .در بین انواع مدل لوپ , این لنز واید بیشتر برای لوپ های بازویی جرثقیلی توصیه میشود.

2.افزایش واید تصویر (پهنای دید ) :

در حالت عادی و بدون لنز واید در هر نوع لوپی معمولن نمیتوان بیشتر از یک هارد را مشاهده کرد و اگر شما جزء آن دسته از تعمیرکارانی هستید که به تعویض آی سی هارد و سی ی یو یا سیم کشی میپردازید , در این صورت نیاز خواهید داشت مناطق بیشتری را زیر چشمی لنز لوپ خود ببینید .

همینطور اگر هر از گاهی کارهای تعمیراتی در ابعاد بزرگتر مثل تعمیر برد تبلت را انجام دهید  باز هم نیاز به فضای افقی بیشتری دارید . در صورت استفاده از لنز واید 0/3X

خیلی راحت میتوانید پهنای دید را افزایش داده و به نتیجه ی مطلوب برسید .

لنز واید 0/3X لوپ تعمیرات موبایل

3. محافظت از لنز لوپ :

لنز های واید بر روی لنز اصلی لوپ قرار میگیرند و مانع از ورود گرد و خاک , دود و حرارت مستقیم به لنز اصلی میشوند . بنابراین شما میتوانید از این لنز واید به عنوان یک محافظ لنز عالی  نیز استفاده کنید .

4.بهبود کیفیت تصویر :

این لنز با کیفیت اصلی بوده و میتواند وضوح لبه چشمی ها را بهبود بخشد و باعث ​​تصحیح رنگ بهتر در لبه میدان چشمی می شود.

  توجه:

شاید برای شما سوال باشد که لنز های واید موجود در وبسایت چه فرقی با هم دارند ما در مقاله ی معرفی و مقایسه ی انواع مدل لنز واید به طور کامل به سوالات شما پاسخ  داده ایم.

محصولات مرتبط
روش های ارتباط با ما