برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

قاب و شاسی گوشی Xiaomi 12T

قاب و شاسی گوشی Xiaomi 12T اصلی

دقیقا قاب و شاسی اورجینال خود گوشی

با ضمانت اصالت کالا و گارانتی بازگشت وجه

700,000 تومان
رنگ یک گزینه را انتخاب کنید
  • مشکی
  • آبی
  • نقره ای
گارانتی
  • 7 روز مهلت تست
کیفیت
  • 100 % اورجینال
توضیحات

بررسی تخصصی قاب و شاسی گوشی Xiaomi 12T : 

در طراحی شاسی بی‌نظیر گوشی Xiaomi 12T از جنس آلومینیوم به عنوان بخش اصلی و بسیار حیاتی استفاده شده است. این شاسی نه تنها به گوشی زیبایی می‌بخشد بلکه با مسئولیت نگهداری و حمایت از تمامی قطعات داخلی، به بهبود کارایی و دوام گوشی کمک می‌کند.

قاب گوشی Xiaomi 12T به عنوان یکی از اجزاء اساسی در زیبایی و ساختار خارجی گوشی مورد توجه قرار گرفته است.
این قسمت شامل تمامی اجزاء اطراف گوشی مانند ال سی دی با کیفیت بالا، دوربین‌های پیشرفته، بلندگوها و دیگر اجزاء نمایشی و ارتباطی است. قاب با فراهم کردن حمایت و پشتیبانی از قطعات داخلی، نقش بسیار مهمی در افزایش دوام و بهره‌وری گوشی ایفا می‌کند.
قاب و شاسی گوشی Xiaomi 12T

تعویض قاب و شاسی گوشی شیائومی 12 تی :

تعویض قاب و شاسی گوشی شیائومی 12 تی نیازمند دقت و دانش فنی است. این عملیات بهتر است توسط تعمیرکاران متخصص و در تعمیرگاه‌های معتبر با ابزار تعمیرات موبایل به خصوص صورت گیرد تا از خطرات احتمالی به قطعات داخلی گوشی جلوگیری شود.

قیمت قاب و شاسی شیائومی 12T :

قیمت قاب و شاسی گوشی‌ها معمولاً به عوامل متعددی بستگی دارد. جنس استفاده شده در ساخت این اجزاء، کیفیت مواد، ویژگی‌های طراحی، تکنولوژی‌های مورد استفاده، و حتی مدل و برند گوشی تأثیرگذار هستند. قاب و شاسی‌هایی که از مواد با کیفیت بالا ساخته شده و دارای طراحی‌های خاصی هستند، معمولاً قیمت‌های بالاتری دارند. شما باید همواره به یک تعادل بین قیمت و کیفیت محصول برسید و قاب و شاسی اصلی گوشی Xiaomi 12T را خریداری نمایید.
قاب و شاسی شیائومی 12T
در خرید قطعات جایگزین برای گوشی Xiaomi 12T نیز توصیه می‌شود از منابع قابل اعتماد و معتبر استفاده کنید. این اقدام به شما تضمین می‌کند که با تعویض، گوشی Xiaomi 12T به بهترین عملکرد خود باقی خواهد ماند و تجربه کاربری شما را بهبود خواهد بخشید.
شما میتوانید قاب و شاسی اورجینال گوشی Xiaomi 12T را با بالاترین کیفیت موجود در بازار همراه با 7 روز مهلت تست, گارانتی بازگشت وجه, و با ضمانت اصالت کالا از وبسایت ما تهیه نمایید.

محصولات مرتبط
روش های ارتباط با ما