تعمیرات فوق تخصصی موبایل در شیراز 

میدانیم که چقد ناراحت کننده است که یک روز را بدون تلفن همراه به سر ببرید و میتوانیم درک کنیم که   این مسئله چقدر برای شما حائز اهمیت است, ما خدمات تعمیرات موبایل در سراسر کشور را ارائه می دهیم ..

.

.

از تماشای فیلم خواندن کتاب , صحبت کردن با مشتریان در واتساپ و تلگرام , ارتباط با دوستان و خانواده ازطریق سایر شبکه های اجتماعی هیچ چیز نیست که موبایل شما نتواند انجام دهد.

.

.

.

بنابراین اگر گوشی شما به هر دلیلی آسیب دیده از قبیل شکستگی ال سی دی , آب خوردگی , مشکلات آنتن دهی و ... آن را به ما تحویل دهید متخصصین حرفه ای و مجرب ما برای ارائه و رفع مشکلاتی از این موارد آموزش دیده اند تا بتوانند در کمترین زمان و با استفاده از اصلی ترین قطعات برای جایگزینی مشکل دستگاه شما را حل نمایند. 

ما در تعمیرگاه خود مشکل گوشی شما را حل می کنیم در حالی که شما مشغول خواندن مجله اید و یا از یک فنجان چای لذت می برید. 

اگر ترجیح می دهید سفارش خود را در خانه ثبت کنید و مشکل گوشی خود را بدون خروج از منزل حل نمایید می توانید به راحتی سفارش خود را با تکمیل فرم تعمیرات موبایل در پایین همین صفحه  ثبت نموده و دستگاه آسیب دیده ی خود را با پیک ( رایگان ) و یا پست برای ما ارسال نمایید.

دراغلب موارد ما در همان روز گوشی شما را تعمیر خواهیم کرد مگر اینکه منتظر قطعه ی آسیب دیده ی گوشی شما باشیم.در هر صورت شما میتوانید همواره  مراحل تعمیر را به صورت آنلاین دنبال کنید  .

در 1200mobile تنها از قطعات اصلی و اورجینال موبایل تولیدکنندگان استفاده می نماییم و فرایندها و دستور العمل های آن ها را دنبال می نماییم .همچنین برای دستگاه شما 7 روز مهلت تست در نظر گرفته ایم تا در صورت نارضایتی کل هزینه را بتوانید پس بگیرید .

چرا 1200mobile؟؟

استفاده از اصلی ترین و اورجینال ترین قطعات :استفاده از قطعات ۱۰۰ درصد اصلی و اورجینال سبب میشود که گوشی همچون حالت اول گردد و همانند سابق به فعالیت خود بپردازد. توصیه ما به شما این است که با ارائه دستگاه خود به ما از صحت استفاده از قطعات اورجینال اطمینان پیدا کنید .

استفاده از نیروی کار متخصص و مجرب :متخصصین باتجربه ی 1200mobile ، با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های تعمیرات موبایل دنیا ، گوشی آسیب دیده و از کار افتاده تان را سالم و بی عیب و نقص به شما باز می گرداند .

ارائه ی خدمات تعمیرات موبایل در کمترین زمان ممکن :در اغلب موارد ما در همان روز و در کمتر از 2 ساعت گوشی شما را تعمیر خواهیم کرد مگر اینکه منتظر قطعه ی آسیب دیده ی گوشی شما باشیم .

ارائه ی خدمات تعمیرات گوشی با حداقل هزینه:با توجه به افزایش سرسام آور نرخ تورم, 1200mobile  با واردات مستقیم قطعات گوشی اقدام به حذف واسطه ها و به تبع کاهش هزینه ی تعمیرات نموده است.

روشهای تحویل گوشی آسیب دیده به واحد تعمیرات 1200mobile:

با توجه به شیوع ویروس کرونا و در جهت سلامت و رفاه حال مشتریان عزیز موبایل آسیب دیده ی شما را با ارسال پیک رایگان در شیراز تحویل گرفته و در کمتر از 2 ساعت گوشی تعمیر شده  را با همان پیک و با رعایت پروتکل های بهداشتی درب خانه شما تحویل خواهد داد.

همینطور ساکنین سایر شهرستان ها نیز میتوانند پس از تکمیل فرم با پست گوشی خود را ارسال نموده و ما در همان روز گوشی را تعمیر نموده و باز پس خواهیم فرستاد .

فرم استفاده از خدمات تعمیرات موبایل

قوانین و مقررات تعمیرات 1200mobile

 1. تعمیرکار صرفاً عیوب عنوان شده توسط مشتری را برطرف خواهد کرد و در قبال سایر عیوب مسئولیتی نمیپذیرد.
 2.  پس از تعمیر دستگاه ، کارشناسان 1200mobile تلفن همراه را تست نموده و در سلامت کامل به مشتری تحویل میدهند . لذا از مشتریان گرانقدر خواهشمندیم در هنگام تحویل دستگاه دقت لازم را به عمل آورند . مهلت تست دستگاه تا 72 ساعت امکانپذیر می باشد.
 3. امکان تست کامل قطعات در هنگام پذیرش وجود ندارد . 1200mobile مسئولیتی در قبال عیوب غیرقابل مشاهده و یا عیوب عنوان نشده توسط مشتری را ندارد.
 4.  دستگاه های آب خورده و ضربه خورده ممکن است در حین تعمیر عیوب خود را نشان دهند . بنابراین بروز مشکل در هنگام تعمیر طبیعی بوده و ما تعهدی در قبال آن نداریم.
 5. 1200mobile، مسئولیتی در قبال لوازم جانبی مانند ؛ کیف ، گارد ، مموری کارت ، سیم کارت و… نمی پذیرد.
 6.  اگر دستگاه شما گارانتی تعمیر دارد ، دستگاه درصورت باز شدن  از گارانتی ساقط شده و در صورت تحویل دستگاه به این مرکز باید هزینه های تعمیر را بپردازید.
 7. در 1200mobile به صورت کامل از دستگاه شما مراقبت میکنیم و به اطلاعات و حریم خصوصی شما احترام میگذاریم.
 8.  مهلت تست قطعات تعویض شده  72 ساعت می باشد.
 9. پس از طی مراحل عیب یابی نکات لازم در خصوص قطعه معیوب و هزینه تقریبی جهت تعمیر به اطلاع مشتریان گرامی خواهد رسید.
 10. در صورت رضایت مشتری ، کارشناسان ما سریعا تعمیر را آغاز خواهند کرد.
 11. در صورتی که هزینه تعمیر دستگاه کمتر از 200000  تومان باشد ، مراحل تعمیر بدون هماهنگی انجام خواهد شد.
 12. در صورت عدم تمایل مشتری به ادامه مراحل تعمیر ، تعمیرات متوقف شده و با توجه به نوع دستگاه هزینه ای جهت عیب یابی از مشتری دریافت خواهد شد.
 13. پس از به پایان رسیدن مراحل تعمیر و عدم مراجعه مشتری جهت تحویل دستگاه ، تعمیرگاه مجاز تلفن همراه تا یک ماه دستگاه را به صورت امانت نگه داری خواهد کرد . پس از طی یک ماه  این مرکز هیچ گونه مسئولیتی در قبال دستگاه نخواهد داشت .
 14. در صورتی که تلفن همراه قبلاً در مراکز دیگری غیر از این مرکز تعمیر و یا حتی باز شده است ، حتما کارشناسان ما را از این موضوع آگاه گردانید . در غیر اینصورت این مرکز مسئولیتی در قبال عواقب احتمالی نمی پذیرد.

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

منو