برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

شاخه مورد نظر را فیلتر کنید

جستجو براساس قیمت
تومان تومان
جستجو براساس برند
فیلتر

تستر و شوک دهنده ی باطری

کیت اکتیو کننده باتری یا تستر باتری در واقع دستگاهی است که با استفاده از آن میتوان میزان ولتاژ و امپر باتری های گوشی  را اندازه گرفت و سلامت باتری را تعیین کرد. برخی از گوشی های موبایل ممکن است دچار مشکل باتری باشند و شما فکر کنید باید  آن را تعویض کرد اما گاهی با شوک دادن به باتری به وسیله ی تستر و شوک دهنده ی باتری میتوان مجددا ان را احیا کرد.

دستگاه تست سلامت باتری دارای سوکت های متعددی است و به راحتی میتوان برای انواع مدل باتری ها از گوشی های اندروید گرفته تا آیفون از آن استفاده کرد.

بر روی این کیت یک صفحه ی مانیتوری کوچک تعبیه شده که میزان ولتاژ و آمپر باتری را نمایش میدهد.  نکته ی حائز اهمیت این  است که باتری را مستقیما به وسیله ی فلت باید به دستگاه وصل کرد . 

اگرتعمیرکار هستید و مشتری شما برای مشکلاتی نظیر شارژ نشدن گوشی به شما مراجعه کند خیلی راحت میتوانید با استفاده از این دستگاه ببینید که ایراد از باتری است و یا مشکل جای دیگریست. از شوکر باتری موبایل میتوان به عنوان یک دستگاه فوق العاده کاربردی در تعمیرگاه های موبایل و مراکز فروش قطعات گوشی نظیر باتری موبایل یاد کرد .

ما سعی کرده ایم با واردات مستقیم کالا و حذف واسطه ها در کنار کیفیت بالای محصول ارزان ترین قیمت را در سطح کشور رقم بزنیم . همینطور برای تمامی

 ابزار تعمیرات موبایل 7 روز مهلت تست در نظر گرفته ایم که شما بتوانید با دستگاه کار کنید آن را تست کنید و اگر کوچکترین نارضایتی داشتید بتوانید مرجوع کنید . بنابراین اکر قصد خرید کیت تست باتری را دارید 1200mobile می تواند یک انتخاب مطلوب برای شما باشد.ارسال به سراسر کشور با پست پیشتاز , تیپاکس و ... 

ادامه مطلبShow less
روش های ارتباط با ما